Op Hessenpoort in Zwolle hebben wij bijgedragen aan de ontwikkeling van het Wensink Logistiek Centrum.
Met een indrukwekkende oppervlakte van 25.000 m² biedt dit centrum ruimte voor de op- en overslag van meer dan 1000 auto’s, bestelwagens en trucks. Dankzij dit nieuwe centrum kan Wensink efficiënter opereren en sneller inspelen op de toenemende klantvraag.
“Het Wensink Logistiek Centrum markeert een belangrijke stap in onze strategie om onze logistieke operaties te optimaliseren en wachttijden te minimaliseren voor onze klanten”, aldus Gerard van Os, Commercieel directeur van Wensink Automotive. “Met deze nieuwe faciliteit kunnen we voertuigen centraal opslaan, eventueel laden en distribueren naar onze 40 locaties, waardoor we niet alleen onze operationele efficiëntie verbeteren, maar daardoor ook onze klanten beter van dienst kunnen zijn. Uiteindelijk doen we het daarvoor. Daarnaast moet het Wensink logistiek centrum ook zorgen voor meer parkeerfaciliteit voor onze klanten op vestigingen. Door de groei van Wensink de afgelopen jaren was het voor klanten soms echt zoeken naar een vrije parkeerplek. Dat is nu verleden tijd.”
Het centrum ligt strategisch langs de A28 op de Hessenpoort in Zwolle en speelt een cruciale rol in het stroomlijnen van logistieke processen en het versterken van Wensink’s positie binnen de Nederlandse automotive sector.
Jansen Vastgoed is gespecialiseerd in het ontwikkelen en realiseren van hoogwaardige vastgoedprojecten. Met onze expertise en ervaring zorgen wij ervoor dat elk project voldoet aan de hoogste standaarden en aansluit bij de behoeften van onze klanten. We zijn trots op onze bijdrage aan de groei en efficiëntie van bedrijven zoals Wensink.
Samenwerking: Wensink, Aan de Stegge Twello en Wij Zijn Bouwmanagers.